3D Rapid Prototyping

Naše společnost se specializuje na 3D tisk již od jednoho výrobku a na sériovou výrobu velkého množství plastových výrobků. Zajišťujeme konzultaci od samého vývoje a návrhu modelu, až po samotný tisk a celkovou realizaci projektu. Sériová výroba řešena moderní formou vstřikování plastů, tím jsme schopni zajistit zákazníkovi:

  • Kompletní servis pro výrobu jednoho až desetitisíce kusů výrobku.
  • Krátké dodací termíny dle velikosti objednávky
  • Veškeré konzultace ZDARMA
  • Certifikát ISO 9001 - certifikované výrobní materiály nejvyšší kvality
  • V prostředí plastikářského průmyslu působíme již 15 let, tudíž tomu odpovídají i naše zkušenosti a profesionalita.

Výhodou toho, že jsme malá firma je individuální přístup ke každé zakázce s důrazem na kvalitní, rychlé a flexibilní splnění Vašich požadavků.

Zajistíme Vám plné poradenství od konstrukce, prototypu, návrhu formy a sériové výroby technologií vstřikováni plastu. Jsme i firmou, která se zabývá sériovým vstřikováním plastů, tudíž není problém celý Váš projekt dotáhnout od začátku do konce.

Co je technologie 3D tiskárny?

3D tiskárna funguje na principu vytlačování taveného ABS vlákna. Tisková hlava zajišťuje vytlačování vlákna, které se nanáší na platformu tiskárny a vytváří tak trojrozměrný model z tavících se vrstev materiálu. 3D tisk umožňuje výrobu modelů v různých kvalitách a velikostech. Vybraný materiál se tiskne ve vrstvě již od 0,2mm.

3D rapid prototyping

Rychlá výroba prototypů, na kterých se dají doladit technologické nedostatky finálního produktu, a to již před začátkem sériové výroby a k výrobě nesériových výrobků a náhradních dílů. Díky tomu se předchází chybám a zybtečným nákladům.

Kde se 3D tisk či rapid prototyping používá?

V průmyslu, zdravotnictví, školství, stavebnictví, vědě, automatizaci, automobilech, hobby, módě, architektuře, designu, pro výrobu reklamních předmětů a v mnoha dalších odvětvích.

Naše videoukázka výroby 3D prototypu (rapid prototyping)

Vyrobíme Vám produkt i jen z fotografií

Fotografie naší profesionální 3D tiskárny

Nezávazná kalkulace tisku

(nepovinné)